IVECO Daily Euro 6 w ofercie All Inclusive od 85 PLN* dziennie

Strona główna / Promocje / IVECO Daily Euro 6 w ofercie All Inclusive od 85 PLN* d...
IVECO Daily Euro 6 w ofercie All Inclusive od 85 PLN* dziennie


Iveco Daily w ofercie All Inclusive. Jedna rata, pełna opieka.

Szukasz niezawodnego samochodu dostawczego do swojej firmy? Chcesz, by Twój nowy pojazd zapewniał Ci maksimum wsparcia przy minimalnych nakładach? Sprawdź wyjątkową promocję IVECO Daily i skorzystaj z oferty All Inclusive.

Z pakietem All Inclusive nie musisz inwestować dużych środków w zakup pojazdu, a dzięki umowie leasingu z wysoką gwarantowaną wartością końcową zwiększysz płynność finansową Twojej firmy.

Już za 85 PLN* dziennie w ofercie All Incusive otrzymujesz:

Szeroki wachlarz usług serwisowych

Pełen zakres ubezpieczenia

Wykup lub zwrot pojazdu

Assistance 24/7

Gwarantowany pojazd zastępczy

Mniejsze opłaty administracyjne

Podatek drogowy w cenie

Pojazd zarejestrowanyIVECO Daily Euro 6: bez trudu odnajdzie się w każdej branży. 
Jego trwałość, wszechstronność i oszczędność czynią z niego idealne wsparcie dla Twojej firmy.

NIŻSZE ZUŻYCIE
PALIWA

Oszczędność do 8%

NIEZRÓWNANE
OSIĄGI

Silniki 2.3 l oraz 3.0 l nawet 
205 KM i 470 Nm

NIŻSZE KOSZTY
PRZEGLĄDÓW I NAPRAW

Oszczędność do 12%

BĄDŹ ZAWSZE
POŁĄCZONY

Aplikacja DAILY BUSINESS UP


Dołącz do najlepszych. 

Poznaj rodzinę pojazdów IVECO Daily – zdobywców prestiżowego tytułu Van Of The Year za model IVECO Daily Blue Power. 

*IVECO DAILY EURO 6 dostępne w produkcie finansowym All Inclusive. 0% wpłaty własnej, długość umowy 48 miesięcy przy przebiegu rocznym 40.000 km. Pełen zakres usług w tym ubezpieczenie, umowa serwisowa, assistance z samochodem zastępczym, obsługa opon oraz brak konieczności wykupu pojazdu na koniec umowy. Przykładowa rata dzienna obliczona przy założeniu 30 dni w miesiącu służy wyłącznie celom komunikacyjnym, umowa All Inclusive rozliczana będzie w cyklach miesięcznych. Produkt finansowy dostarczany w ramach finansowania fabrycznego IVECO CAPITAL. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. 

Dowiedz się więcej na temat oferty

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich danych przez IVECO Poland sp. z o.o. we własnych celach marketingowych w tym przesyłania informacji handlowych, a także reklamy produktów i usług w formie papierowej, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej, telefonu (np. zautomatyzowane połączenia telefoniczne, SMS, MMS, faks) i wszelkich innych środków (np. strony internetowe, aplikacje mobilne), jak przedstawiono w sekcji 2 (iii) Informacji o polityce prywatności

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym Iveco Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także do autoryzowanych dealerów IVECO oraz ich dalsze przekazywanie i przetwarzanie w celach marketingowych tych podmiotów w tym w celu przesyłania informacji handlowych, reklamowania ich produktów i usług lub przeprowadzania badań rynkowych zgodnie z sekcją 2 (iv) Informacji o polityce prywatności

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.